Главная > Всі новини > Активісти району > Відкрито реєстрацію на 31-й “Пробіг під каштанами”: деталі

Відкрито реєстрацію на 31-й “Пробіг під каштанами”: деталі

Фото – 30-й “Пробіг під каштанами”

У Києві відкрили реєстрацію на 31-й щорічний “Пробіг під каштанами”, який відбудеться у День Києва 26 травня 2024 року. 

Про це повідомили на сайті пробігу. 

Гасло проєкту незмінне — #біжу заради маленьких сердець. Цьогоріч учасники бігтимуть для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України. Зібрані кошти спрямують на закупівлю необхідного медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ.

У зв’язку з умовами воєнного стану в Україні учасники не збиратимуться на єдиній локації та в один час. Заради безпеки 31-ий “Пробіг під каштанами” відбудеться в онлайн-форматі. 

Команда організаторів запрошує всіх охочих як з України, так і з усього світу, вийти на пробіжку або прогулянку в безпечних місцях, щоб подолати традиційну дистанцію в 5 кілометрів. 

Щоб долучитися до заходу необхідно зареєструватися на probig.in.ua та сплатити благодійний внесок 300 гривень з учасника, завантажити та роздрукувати онлайн-номерок. У День Києва 26 травня 2024 року одягнути номерок і вийти на пробіжку чи прогулянку, опублікувати фото/ відео в соціальних мережах з хештегом #probig2024 та #біжузарадималенькихсердець.

У цьому році оранізатори вдосконалили реєстрацію. Відтепер реєстрація на сайті probig.in.ua відбувається за електронною адресою. Також з’явилася можливість одразу при оформленні замовлення обирати формат отримання стартового пакету:

  • через відділення Нової пошти
  • чи в офісі, який працюватиме з 20 по 24 травня 2024 року з 10:00 до 20:00 за адресою: місто Київ, вулиця Вʼячеслава Чорновола, 28/1, Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Варто зазначити, що всі учасники, які бігтимуть за межами України, можуть завантажити на сайті онлайн-номерок. 

Нагадаємо, у 2023 році до “Пробігу під каштанами” долучилося 7335 учасників з понад 30 міст та селищ України, а також майже всіх континентів світу.