Главная > Всі новини > Відбулось спільне засідання щодо наукових розробок та можливостей їх запровадження на промислових підприємствах м. Києва

Відбулось спільне засідання щодо наукових розробок та можливостей їх запровадження на промислових підприємствах м. Києва

21 листопада 2019 року відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, Українського союзу промисловців, підприємців та наукових установ Відділення хімії НАН України щодо наукових розробок та можливостей їх запровадження на промислових підприємствах м. Києва та практичного використання у міському господарстві столиці України.

Засідання проходило у великій конференц-залі НАН України.

Відкрив засідання голова Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, генеральний директор ДП ВО «Київприлад» О. Осадчий.

В ході засідання обговорювались виступи керівників наукових установ Відділення хімії НАН України щодо наукових розробок, які можуть бути впроваджені у виробництво на промислових підприємствах м. Києва та використані у міському господарстві.

Про підвищення ролі інноваційної політики Стратегії розвитку м. Києва» виступив представник Інституту економіки та прогнозування НАН України.

У заході взяли участь представники відділу економіки Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

За інформацією відділу економіки