Главная > Всі новини > Від російських бомбардувань драматичного театру у Маріуполі загинуло близько 300 людей — Маріупольска міська рада

Від російських бомбардувань драматичного театру у Маріуполі загинуло близько 300 людей — Маріупольска міська рада

Від російських бомбардувань Маріупольського драматичного театру загинуло близько 300 людей. Уточнені дані озвучили в Маріупольській міській раді.

Повний текст звернення

На жаль, починаємо цей день із поганих новин. Від очевидців з’явилася інформація про те, що у Драматичному театрі Маріуполя внаслідок бомбардування російським літаком загинуло близько 300 людей. До останнього не хочеться вірити у цей жах. До останнього хочеться вірити, що всім удалося врятуватися. Але слова тих, хто був усередині будівлі на момент цього терористичного акту, говорять про протилежне.

Драмтеатр у самому серці Маріуполя завжди був візитною карткою міста. Місцем зустрічей, побачень, точкою орієнтиру. “Ти де? Я на Драмі». Скільки разів ми чули чи говорили цю фразу: «на Драмі»…

Тепер більше немає Драма. На його місці з’явилася нова точка болю маріупольців, руїни, що стали останнім притулком для сотень безневинних людей.

Драматичний театр цинічно знищили вісники російського світу. Цих фашистів 21 століття не зупинив ані величезний напис ДІТИ, ані заяви самих людей, що там лише мирні – жінки, діти, люди похилого віку. Окупант знав, куди б’є. Знав, які можуть бути наслідки й все одно бомби впали на місце, яке стало притулком для сотень маріупольців. Не може бути і ніколи не буде пояснення цієї нелюдської жорстокості. Як ніколи і не буде прощення тим, хто приніс до нашого будинку розруху, біль та страждання.

Ми зможемо відновити будинки, але нам ніколи не повернути друзів, сусідів, рідних та близьких людей. Світла пам’ять усім безневинним жертвам шаленої війни, яку веде проти України країна-агресор, країна-терорист росія.