Главная > Всі новини > Активісти району > Верховний Суд скасував засідання у справі щодо повернення садиби Терещенків у власність Києва

Верховний Суд скасував засідання у справі щодо повернення садиби Терещенків у власність Києва

Велика Палата Верховного Суду скасувала розгляд справи щодо повернення садиби Терещенків у власність міста, пояснивши таке рішення відсутністю голови ВС Всеволода Князєва, який нещодавно отримав недовіру і втратив посаду.

Про це повідомила голова “Фундації спадщини Терещенків” Олена Терещенко.

За її словами, напередодні Велика Палата провела пресконференцію на якій повідомила, що засідання буде відбуватися у звичайному режимі. Тому біля будівлі ВС зібралися кияни, які вимагали все ж таки розглянути справу, або вийти до них з поясненнями. 

Після майже години очікування до натовпу вийшов голова департаменту та розпорядник, які й надали всі пояснення. Проте жодних письмових повідомлень у зв’язку зі скасуванням розгляду справи надано не було. 

“Потрібно зазначити, що власники ПАТ “Центрелеватормлинбуд” найняли якихось людей характерної зовнішності (їх фото на останніх світлинах), які під час нашого перебування під судом намагалися зробити певні світлини, а потім йшли за нами допоки ми не підійшли до одного з них та прямо не запитали, що йому потрібно. Він став видаляти світлини з телефону й закликати нас подивитися, що в нього нічого немає”, — розповіла Олена Терещенко.

Коли відбудеться засідання Великої Палати Верховного Суду у справі Садиби Терещенків наразі невідомо.

Нагадаємо, власник садиби Терещенків хоче встановити довкола історичної будівлі паркан.