Главная > Всі новини > Анонси > Важливі ділянки магістралей в Оболонському та Голосіївському районах тепер належать Києву

Важливі ділянки магістралей в Оболонському та Голосіївському районах тепер належать Києву

За ініціативи Київського міського голови столиця приймає на баланс міста ділянки Окружної дороги, що до цього часу обслуговувалися підрозділами Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор). Про це повідомила пресслужба КМДА.

На баланс міста передаються ділянки в Оболонському і Голосіївському районах. Це частина просп. Мінського і дорога від вул. Академіка Заболотного до Столичного шосе, – повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Нагадаємо, що на всіх ділянках, які були на балансі столиці, проведено масштабні капітальні ремонти.

Це, зокрема: вул. Заболотного, Одеська площа, ділянка Окружної дороги від повороту на Вишневе до розв’язки з просп. Перемоги, просп. Палладіна.

Роботи було виконано в комплексі: збудовано велодоріжки, покладено полімерасфальтобетон, облаштовано сучасне освітлення, нанесено розмітку тощо.

Відповідний капітальний ремонт очікує і ділянки, які були на балансі Державного агентства автомобільних доріг, а тепер будуть обслуговуватися підрозділами КК «Київавтодор», – додав заступник голови КМДА.

Джерело