Главная > Всі новини > Активісти району > В Ужгороді відбудеться фестиваль для активної української молоді: як потрапити

В Ужгороді відбудеться фестиваль для активної української молоді: як потрапити

Українська академія лідерства спільно з GoGlobal проведе масштабний фестиваль “База: Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!” для активної молоді. Захід триватиме з 23 по 25 червня.

“Це майданчик для знайомства активної молоді з різних куточків України. А також змога розвинути в собі “воїна” – здатність мріяти й відважно рухатись до мети разом із командою. Ми допоможемо учасникам вдосконалити свої навички самоорганізації, стійкості, планування спільних дій заради успішного розвитку своїх проєктів”, — кажуть організатори.

Концепція включає різні тематичні блоки та воркшопи, постійний нетворкінг з іншими учасниками, а також вечори біля вогнища з творчими перформансами. 

У програмі фестивалю:

  • виступи зіркових спікерів про психологічну підтримку, стійкість та ідентичність;
  • тренінги з першої домедичної допомоги;
  • цікаві завдання на розвиток навичок рефлексії, самозарадності та планування майбутнього;
  • фізичні, емоційні та інтелектуальні змагання між учасниками фестивалю;
  • пробіжка центральною частиною Ужгорода;
  • панельні дискусії на теми інновацій, комунікацій та боротьби. 

Крім того, кожен учасник може влаштувати свій майстер-клас і поділитись власним досвідом та ідеями зі своїми однолітками.

Участь в активностях, проживання та харчування на фестивалі безкоштовні. Максимальна кількість учасників – 600 осіб віком від 16 до 19 років. Для того, щоб потрапити на фест потрібно до 20 червня заповнити коротку анкету та пройти відбір за віком і мотивацією. 

Нагадаємо, на платформі FUNdraiser стартує безкоштовне навчання з фандрейзингу для молоді та молодіжних організацій.