Главная > Всі новини > Активісти району > В “Укренерго” розповіли про ситуацію зі світлом після 10 масованої атаки росіян

В “Укренерго” розповіли про ситуацію зі світлом після 10 масованої атаки росіян

Фото: realist.online

Представники “Укренерго” повідомили, що станом на п’ятницю, 30 грудня, дефіцит потужності в енергосистемі знаходиться на тому ж рівні, що і до 10-ї масованої ракетної атаки росіян, яка відбулася 29 грудня.

Завдяки професійним діям диспетчерського центру “Укренерго” наслідки пошкоджень мали значно менший вплив на роботу енергосистеми, ніж того очікував ворог.

Енергосистема відновлює нормальну роботу у плановому режимі. Проте внаслідок влучань в критичну інфраструктуру складною залишається ситуація у південному та східному регіонах. На місцях працюють ремонтні бригади.

Наразі існує ліміт споживання електроенергії. І якщо його перевищити, застосують аварійні відключення. Тому фахівці наполегливо просять економно споживати електроенергію у пікові години.

Раніше ми писали, що заступник голови КМДА Петро Пантелеєв зазначив, що у столиці екстрені вимкнення електроенергії триватимуть всю зиму.