Главная > Всі новини > Активісти району > В Україні змінився перелік доріг, де фіксують швидкість руху за допомогою TruCAM

В Україні змінився перелік доріг, де фіксують швидкість руху за допомогою TruCAM

В Україні змінився перелік доріг, де фіксують швидкість руху за допомогою TruCAM. На автомобільних дорогах з’являться 28 нових та замінять 24 старих ділянок, де патрульна поліція вимірюватиме швидкість руху.

В Міністерстві транспорту провели аналіз аварійності на автодорогах та виявили найбільш небезпечні ділянки, де найчастіше водії перевищують швидкість. Тому на відповідних ділянках з найбільшою концентрацією дорожньо-транспортних пригод швидкість корегуватимуть камери.

“Відтепер на нових 260 ділянках автомобільних доріг працівники поліції здійснюватимуть контроль за швидкісним режимом транспортних засобів за допомогою 137 приладів TruCAM”, — повідомили представники патрульної поліції.

Подивитися оновлені карти з переліком ділянок, де фіксують перевищення швидкості за допомогою TruCAM можна за посиланням.

Раніше ми писали, що у Києві та інших містах України з 28 квітня на автомобільних дорогах відновили роботу 35 комплексів автоматичної фотовідеофіксації правопорушень.