Главная > Всі новини > В Україні запустили портал “Книги катів українського народу”

В Україні запустили портал “Книги катів українського народу”

Фото: russian-torturers.com

В України розпочав роботу портал проєкту “Книга катів українського народу”. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

На сайті “Книги катів” міститься детальна та підтверджена інформація про росіян, які скоювали воєнні злочини на території нашої держави. За словами Єрмака, Україна зробить все, щоб знайти та покарати усіх цих людей.

Проєкт “Книга катів українського народу” збирає докази російських воєнних злочинів в Україні та інформацію про тих, хто їх скоїв. Зараз на сайті міститься інформація про понад 600 російських військових, проте автори проєкту наголошують, що розслідування лише розпочались і триватимуть, поки не знайдеться останній кат. Вони обіцяють зібрати інформацію про кожного причетного до злочинів проти українського народу.

На порталі у кожного російського військового злочинця є профіль з його особистою інформацією, військовим званням, паспортними даними, а також опис його злочинів на території України. Користувачі можуть сповістити про місце перебування катів або розповісти про нові воєнні злочини.