Главная > Все новости > Активисты района > В Україні запустили бренд по пошиву жіночої військової форми

В Україні запустили бренд по пошиву жіночої військової форми

Громадська Організація «Землячки», яка займається допомогою жінкам у ЗСУ, запустила бренд 3MLCHK по пошиву жіночої військової форми.


«Військова форма — це засіб першої необхідності на фронті, адже ти не можеш бути ефективною у формі 52 розміру зі своїм 46. Теплу жіночу військову форму у нас запитує кожна захисниця з 3000+ закритих нами запитів. Ми розробили лекала з урахуванням особливостей жіночої фізіології. На осінь форма на флісі, на зиму буде ще тепліша», — розповідає засновниця «Землячок» Ксенія Драганюк.

Лекала для пошиву жіночої військової форми розробляла «Ужгородська швейна фабрика» разом з ГО «Землячки» та Харківською фабрикою «Lap», яка зараз займається пошиттям.


Важливою, що «Lap» змогла реорганізувати свій робочий цех, аби люди не втрачали робочі місця, не дивлячись на війну та гостру обстановку у місті. Усі швеї наразі працюють у Харкові віддалено, але на якісному обладнанні фабрики, що допомагає зберегти високу якість пошитої продукції, та підтримує україньске підприємництво.


Перша партія утепленої осінньої військової форми становить 300 комплектів. Зимові моделі знаходяться в розробці і планують відшиватися на початку листопада.

ГО «Землячки. Український фронт» відправляє форму для захисниць безкоштовно, на волонтерських засадах та існує за рахунок донатів.

#жінки #Військова форма