Главная > Всі новини > Активісти району > В Україні створили благодійний комікс “Кошмари”, щоб зібрати на БПЛА

В Україні створили благодійний комікс “Кошмари”, щоб зібрати на БПЛА

Волонтери організації Frontline.Care запустили сайт з благодійними коміксами “Кошмари”. Ціль — зібрати 5,2 млн грн на чотири БПЛА “Мара”.

“Кошмари” — благодійний комікс, заснований на майже реальних подіях. Це збірка історій про роботу розвідувального дрона “Мара”, яку відтворили відомі українські митці та мисткині”, — йдеться на сайті проєкту.

Серед ілюстраторів, які долучилися до створення мальованого видання, — Echomateriya, Веня Сон, Антон Або, Максим Мошковський, Марія Сипалова, Олесь Дерега, Роман Рубан, Андрія Єрмоленко, Ольга Гищак, студія “Сері/Граф”.

Наразі опублікували один із 10 коміксів. Інші роботи з’являтимуться на сайті поступово, допоки збір не буде закрито повністю. Кожен із коміксів має свою сюжетну лінію й пов’язаний з іншими тільки основною темою  — роботою БПЛА “Мара”, на які й збирають волонтери.

Також організатори запустили розіграш коміксу на сайті — всі, хто задонатить на збір понад 300 грн, зможуть взяти в ньому участь. Крім того, видання гарантовано отримає той, хто пожертвує на БПЛА 10 000 грн.

Нагадаємо, раніше вийшов комікс про українських партизанів, створений ШІ.

#донат #війна в Україні #комікси #збір #бпла