Главная > Все новости > В ЦКС пояснили, як можна оплатити комунальні послуги під час війни

В ЦКС пояснили, як можна оплатити комунальні послуги під час війни

Фото: unsplash.com

У Центрі комунального сервісу закликали киян за можливістю сплачувати за комунальні послуги навіть під час воєнного стану, щоб підтримувати роботу підприємств ЖКГ. 

Там запевнили, що, попри нестачу працівників, підприємства житлово-комунального господарства міста продовжують свою роботу та забезпечують киян усіма необхідними послугами. Мешканців Києва, які мають фінансову та технічну можливість оплатити житлово-комунальні послуги, закликають зробити це.

«Від цього залежить безперебійна робота підприємств та оперативна ліквідація аварійних ситуацій. Кожен платіж сьогодні — це внесок для сталої роботи підприємств житлово-комунального господарства», — відзначають в ЦКС.

Квитанції за лютий 2022 року кияни отримають лише в електронному форматі. Вони будуть доступними для оплати в онлайн-режимі, відділеннях банків, мобільних застосунках банківських та фінансових установ. В разі відсутності внесених показників лічильників за лютий, вони будуть актуалізовані та відкориговані після стабілізації ситуації.

Дізнатись інформацію щодо нарахувань та отримати електронний рахунок можна через:

  • особистий кабінет на сайті ЦКС – для оплати в онлайн-режимі та передачі показань лічильників тепла, гарячої та холодної води.
  • розділ «Дистанційне обслуговування» на сайті ЦКС — для оформлення заявок та отримання дублікатів рахунків-повідомлень;
  • зворотний зв’язок на сайті ЦКС — для оперативних консультацій;
  • колцентр: (044) 247-40-40 — для оперативних консультацій та передачі показань;
  • месенджер у Facebook на сторінці «Центру комунального сервісу» — для отримання інформації щодо нарахувань.