Главная > Все новости > В поліції порадили, як безпечно відсвяткувати День Незалежності

В поліції порадили, як безпечно відсвяткувати День Незалежності

Фото: unsplash.com

Напередодні Дня Незалежності у поліції порадили українцям бути пильними у святкові дні 23-25 серпня та дотримуватись умов повітряної тривоги. Про це в ефірі національного телемарафону розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, з 23 по 25 серпня в Україні посилять заходи безпеки через ймовірні провокації з боку росії. Наприклад, поліцейські підрозділи будуть у посиленому режимі стежити за порядком.

Українцям Білошицький порадив заздалегідь дізнатися про місцезнаходження найближчих укриттів при плануванні своїх маршрутів пересування. І обов’язково ховатися в цих укриттях, коли лунає повітряна тривога.

“Що стосується порад громадянам на ці дні… перш за все при плануванні своїх маршрутів, переміщення, в обов’язковому порядку, заздалегідь дізнавайтеся, де є місця укриття, щоби у випадку коли лунає сигнал повітряної тривоги ви могли дуже швидко і оперативно дістатися до укриття. Відповідно сам сигнал тривоги треба виконувати безумовно і безальтернативно, щоб максимально убезпечити себе”, — сказав він.

Відзначимо, що в Офісі президента очікують на можливі провокацію чи атаки на українські міста під час святкування Дня Незалежності України на наступному тижні. Наприклад, радник голови ОП Михайло Подоляк вважає, що росія може збільшити кількість ракетних обстрілів деяких українських міст. Також про можливі “сюрпризи” від росіян попереджають у МВС.