Главная > Все новости > В Оболонському райсуді Києва підтверджено ще один випадок COVID-19

В Оболонському райсуді Києва підтверджено ще один випадок COVID-19

Рішенням зборів суддів тимчасово запроваджено особливий режим роботи Оболонського районного суду Києва.

В Оболонському районному суді міста Києва підтверджено другий випадок захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19 у працівників суду. Про це інформує прес-служба суду.

«Чинне законодавство не передбачає призупинення роботи суду, а отже, Оболонський районний суд міста Києва продовжує здійснювати судочинство задля забезпечення доступу до правосуддя», – йдеться у повідомленні.

Разом з цим, з метою безпечного перебування в суді відповідними службами проведено дезінфекцію приміщень суду, вжито заходів до самоізоляції осіб, які безпосередньо контактували з хворими, з їх наступним тестуванням на COVID-19.

 Рішенням зборів суддів тимчасово запроваджено особливий режим роботи Оболонського районного суду м. Києва, зокрема:

  • заборонено заходити до приміщення суду особам з ознаками респіраторних захворювань; тимчасово обмежено допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судового процесу;
  • розгляд справ усіх категорій, прийом громадян відділами суду відбуватиметься лише за умови забезпечення учасників процесів та відвідувачів суду засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, зокрема соціального дистанціювання.

З метою попередження розповсюдження інфекційних захворювань, у тому числі викликаних коронавірусною інфекцією, можливо використати альтернативні шляхи звернення до суду з позовними заявами, клопотаннями, іншими заявами, скаргами тощо, а саме за допомогою поштового зв’язку,  підсистеми «Електронний суд», електронної пошти та також через скриньку, встановлену на 1 поверсі в холі суду.

Джерело