Главная > Всі новини > Активісти району > В маршрутках із Києва до Боярки та Вишневого запрацювала безготівкова оплата

В маршрутках із Києва до Боярки та Вишневого запрацювала безготівкова оплата

Фото – Unsplash

Розплатитись карткою тепер можна в маршутках, що курсують із Києва до Боярки та Вишневого.

Про це повідомила пресслужба “Приватбанку” і Visa. 

Безготівкову оплату впровадили у 20 автобусах маршруту №368 (метро “Контрактова площа” — Боярка), 18 автобусах маршруту №820 (метро “Контрактова площа” — Вишневе) і десяти автобусах маршруту №805 (метро “Вокзальна” — Вишневе).

Розрахунок у маршрутках здійснюватимуть через додаток “Термінал”. Він працює на базі технології Visa Tap to Phone та доступний для Android та iOS. Додаткового обладнання, такого як POS-терміналів, зчитувачів карток чи QR кодів у маршрутках не буде. 

Щоб прийняти платіж, потрібно відкрити на смартфоні застосунок “Термінал”, ввести суму купівлі та піднести телефон покупцю. Щоб розрахуватися, покупець може прикласти до верхньої частини смартфона картку чи свій гаджет із віртуальним гаманцем.

“Додаток “Термінал” став проривною технологією військового часу, з якою підприємці змогли не відмовляти у прийомі безготівкової оплати з початку війни та блекаутів, а також отримати зручне інтегроване рішення, щоб виконати вимоги законодавства щодо обовʼязкового ведення розрахункових операцій”, — відзначив Сергій Макаренко, керівник Напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку.