Главная > Всі новини > В.Кличко: «Ми розробляємо маршрути довезення на роботу медиків та фахівців, які забезпечують життєдіяльність міста»

В.Кличко: «Ми розробляємо маршрути довезення на роботу медиків та фахівців, які забезпечують життєдіяльність міста»

Міська влада розробляє маршрути довезення до робочих місць медиків та інших фахівців, які забезпечують життєдіяльність міста. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Ми розробляємо маршрути довезення до робочих місць медиків та інших фахівців, які забезпечують життєдіяльність міста. Це буде комунальний транспорт та транспорт підприємств, де працюють ці люди», – наголосив Віталій Кличко.

Також мер подякував киянам та мешканцям області, які самоорганізовуються та безкоштовно підвозять на своїх авто медиків на роботу.

«Зазначу, що служби таксі BOLT та UBER висловили готовність безкоштовно перевозити медичних працівників, які їдуть на роботу та з роботи. Сьогодні міська влада опрацьовує з головними лікарями медзакладів механізм втілення цієї ініціативи. Я вдячний соціально-відповідальному бізнесу за допомогу», – додав Віталій Кличко.

Джерело