Главная > Всі новини > В Києві вже працюють понад триста дитсадків: як записати дитину

В Києві вже працюють понад триста дитсадків: як записати дитину

Фото: freepik.com

В Києві вже працюють 317 муніципальних дитячих садків, або майже 60% від їхньої загальної кількості. Про це повідомляє пресслужба Київради з посиланням на Департамент освіти і науки КМДА.

Протягом липня-серпня цього року комісії, до яких входили представники РДА Києва, ДСНС та Департаменту муніципальної безпеки, обстежили стан укриттів у всіх комунальних закладах дошкільної освіти. За результатом перевірок працювати у звичному режимі дозволили 63% комунальним дитсадкам. Зараз їх вже відвідують близько 12 500 дітей. 

У Департаменті кажуть, що одночасно в кожному дитячому садочку може перебувати така кількість дітей і працівників, на яку розраховано укриття. Це — єдине обмеження щодо прийому дітей у такі заклади.

Щоб записати дитину до садочка, батькам потрібно зареєструватися  в системі електронного запису “СЕЗ ЗДО”, створити заявку та обрати заклади, які їх цікавлять. Далі потрібно дочекатися запрошення — його надішлють автоматично за наявності вільних місць в одному з обраних садочків. Прийняти або відмовитись від запрошення можна буде протягом десяти днів у кабінеті батьків. Якщо запрошення не буде прийнято у цей термін, воно анулюється. Після прийняття запрошення, для оформлення у садок надається ще десять днів. 

Якщо ж обраний батьками дитсадок не може відновити роботу або поки не працює, батьки можуть перевести дитину до іншого садочка. Для цього також потрібно створити заявку в системі електронного запису. Ті, хто ще очікує на запрошення, також можуть додати до переліку обраних садочків номери тих, які мають укриття і функціонують у звичайному режимі.