Главная > Всі новини > Активісти району > В Києві 23 жовтня знову відключатимуть світло: як дізнатися графік

В Києві 23 жовтня знову відключатимуть світло: як дізнатися графік

Фото: unsplash.com

У неділю, 23 жовтня, в Києві з 11:13 знову розпочали стабілізаційні відключення електроенергії для уникнення аварійних ситуацій. Про це повідомляє ДТЕК “Київські електромережі”.

Там нагадали, що розділили всіх споживачів електроенергії у столиці на три групи. Кожну з них будуть відключатися у визначений проміжок часу, поки буде діяти розпорядження “Укренерго” про проведення стабілізаційних відключень. Для споживачів розробили графік, на якому можна побачити, коли саме не буде світла за конкретною адресою. Також про відключення можна дізнатися у відповідному розділі на сайті YASNO — для цього потрібно вказати свою вулицю та номер будинку.

У ДТЕК “Київські електромережі” кажуть, що вони докладають усіх зусиль, аби відключення тривали не більше чотирьох годин. Однак в окремих випадках через значні пошкодження енергосистеми світла може не бути й довше.  

Крім того, для підтримки енергосистеми всіх мешканців Києва вкотре закликали зменшити споживання електроенергії: вмикати енергоємні прилади по черзі та максимально знизити споживання у пікові години — зранку з 06:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 23:00.  Бізнес-клієнтів просять обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів тощо.

“Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень та кількість відключених споживачів. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло”, — кажуть у ДТЕК “Київські електромережі”.

Нагадаємо, що також дізнатися про відключення світла можна в чат-боті YASNO. Налаштувавши там сповіщення, користувач отримуватиме повідомлення про виникнення ризику тимчасового відключення.