Главная > Всі новини > Активісти району > В Ірпені перевірили чотири об’єкти відбудови: які висновки

В Ірпені перевірили чотири об’єкти відбудови: які висновки

Фото: Олександр Маркушин

В Ірпені перевіряють об’єкти відбудови.

Про це у своєму lelrgram-каналі повідомив очільник міста Олександр Маркушин.

Він розповів, що наразі комісія перевірила чотири об’єкти, які відбудовують за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

За словами Маркушина, на Ярославській, 14 багато людей поскаржилися на підрядника і, як виявилося, не дарма. Об’єкт  поки що найпроблемніший з усіх, що пройшли перевірку.

“Дах будинку досі розкритий, хоча роботи по покрівлі вже мали завершити. Крім того, через непродумані дії будівельників, затопило кілька квартир на верхньому поверсі”, — зазначив ірпінський мер.

У підрядника є тиждень для виправлення недоліків, інакше з ним розірвуть договір. Кріс того, він має підписати акти про пошкодження майна і відшкодовувати збитки. Водночас будинок на Котляревського, 52-А цей же підрядник відбудовує чітко за графіком і ніяких проблем комісія не знайшла.

На Університетській 2-К також не знайшли значних порушень. Підрядник на тиждень відстає від графіка, але має прискоритися. Після демонтажу там відновили два випалених поверхи, нині ремонтується покрівля з фасадом.

Ще один об’єкт — дитсадок на вулиці Полтавська, 5 — будують навіть швидше за графік. Дошкільнята мають піти в закладу у вересні наступного року.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, де і коли проводитимуть перевірки відбудови пошкоджених об’єктів Київської області.

#відбудова #будинки #київщина #відновлення