Главная > Все новости > В бою під Києвом загинув “кіборг” Тарас Коваль з позивним “Вальтер”

В бою під Києвом загинув “кіборг” Тарас Коваль з позивним “Вальтер”

Фото: 24tv.ua

У боях під Києвом загинув один з “кіборгів”, що брав участь в обороні Донецького аеропорту — десантник Тарас Коваль з позивним “Вальтер”. Про це повідомив засновник фонду “Повернись живим” Віталій Дейнега.

“Тарас Коваль був особливим. “Вальтер” був сміливим і великим “ботаном” у зброї. Завжди був готовий дати лекцію, навіть якщо про неї не просили. Чесний, чистий, порядний, простий і хороший хлопець. Десантник”, — написав Дейнега.

Він розповів, що у 2014 році Коваль “пройшов майже все”, включно з Донецьким аеропортом. Та, попри війну, залишився спокійною та флегматичною людиною.

“Не вмів брехати, бо все було написано на його чесному трохи дитячому обличчі. Вчора він загинув під Києвом, захищаючи нас з вами”, — додав Дейнега.

Він закликав не відчувати жаль чи скорботу до загиблого, а натомість відчувати лють, щоб вона “проникла в кожну клітину”. І що б українці зараз не робили – роботи це краще і більше. Навіть просто виконувати свою роботу, платити податки, допомагати армії, готуватись захищати своє місто чи село.

“Нехай лють випалить в вас страх, слабкість, нерішучість, зневіру. Щоб ваша рука не знала вагання, коли прийде її час”, — закликав засновник “Повернись живим”.