Главная > Всі новини > В Бібліотеці ім. Героїв Небесної Сотні для дітей відбулось родинне свято «Від Різдва до Маланки звучать щедрівки і колядки»

В Бібліотеці ім. Героїв Небесної Сотні для дітей відбулось родинне свято «Від Різдва до Маланки звучать щедрівки і колядки»

Родинне свято

«Від Різдва до Маланки звучать щедрівки і колядки»

Зимові канікули – найвеселіша і найцікавіша пора. Ці дні багаті на новорічно – різдвяні свята, які ваблять таїнством, очікуванням дива, наповнюють радістю.

В Бібліотеці ім. Героїв Небесної Сотні для дітей гостинно зустрічали дзвінкоголосих колядників, щедрувальників з щирими побажаннями здоров’я, добра, миру, надії, злагоди. Вони завітали до бібліотеки, щоб взяти участь в родинному святі «Від Різдва до Маланки звучать щедрівки і колядки».

Ігрова частина заходу відбулася у вигляді цікавих розважальних конкурсів, які разом з ведучою проводила улюблена казкова героїня Баба Яга. Свято було сповнено радісним настроєм , де кожен бажаючий мав змогу виявити свій талант. Це було щось неймовірне. Запальні танці від ансамблю «Оболонь», щедрівки та колядки від гурту «Веселий ярмарок», чудова гра на бандурі – зачарували всіх.
Діти з батьками веселилися від душі.
Святкова програма завершилась запальною дискотекою та смакуванням солодощів.

За інформацією Бібліотеки ім. Героїв Небесної Сотні для дітей

Світлина від Бібліотека ім. Героїв Небесної Сотні для дітей.
Світлина від Бібліотека ім. Героїв Небесної Сотні для дітей.
Світлина від Бібліотека ім. Героїв Небесної Сотні для дітей.