Главная > Всі новини > Активісти району > УЗ влаштує святковий ретротур Гайворонською вузькоколійкою: як потрапити

УЗ влаштує святковий ретротур Гайворонською вузькоколійкою: як потрапити

На честь Дня залізничника “Укрзалізниця” влаштує святковий ретротур Гайворонською вузькоколійкою. Про це повідомили у пресслужбі перевізника.

Тур за маршрутом Гайворон — Бершадь відбудеться 5 листопада. Це буде подорож на поїзді, який везтиме 70-річний паротяг Гр-280, по мальовничому українському Поділлю. Гостей пригощатимуть юшкою в казані на березі Південного Бугу під виступ народного музичного колективу та обіцяють інші розваги.

Для участі у ретротурі потрібно заповнити реєстраційну форму та дочекатися більш детальної інформації, яка прийде на вказану пошту або у месенджер.

Вартість квитка на ретропоїзд туди й назад становить 215 грн. А загальна вартість ретротуру з обідом та вечерею — 465 грн. Квитки можна придбати у мобільному застосунку “Укрзалізниці”, чатботі у Viber і Telegram, на сайті booking.uz.gov.ua (за запитом Гайворон – Бершадь, Бершадь – Гайворон, поїзд №851/852, дата — 5 листопада), а також — у касах вокзалів.

Добратися з Гайворона з Києва можна буде на потязі № 49 “Київ  – Трускавець” та на ньому ж — повернутися назад. Виїзд з Києва — 4 листопада о 21:08, прибуття в Гайворон — о 07:00. Більш детальну інформацію можна буде отримати після заповнення реєстраційної форми.

Гайворонська вузькоколійка — це вузькоколійна залізниця, яка була побудована наприкінці XIX століття на території сучасних Вінницької та Кіровоградської областей. Вона починається в смт Рудниця, проходить через міста Бершадь і Гайворон, а закінчується в смт Голованівськ. Загальна протяжність колії становить 130 км, що робить її найдовшою вузькоколійкою в Європі.

Раніше в “Укрзалізниці” пояснили, що робити пасажиру, який не встиг на потяг через повітряну тривогу. Навіть під час тривог усі поїзди “Укрзалізниці” відправляються та прибувають за розкладом.