Главная > Все новости > Увага! Снігопад! Із 17:00 вводиться тимчасова заборона на в’їзд великогабаритного транспорту у місто

Увага! Снігопад! Із 17:00 вводиться тимчасова заборона на в’їзд великогабаритного транспорту у місто

У зв’язку зі складними погодними умовами – значним снігом та хуртовиною, в’їзд у Київ великогабаритного транспорту буде заборонено із 17:00 до 21:00. Просимо водіїв врахувати цю інформацію під час формування маршрутів через Київ.

Обмеження дасть змогу мінімізувати виникнення заторів на автошляхах столиці та забезпечити рух снігоприбиральної техніки.

Нагадуємо, що на маршрутах громадського транспорту через сніг та ожеледицю введено оперативне положення – курсування з відхиленням від графіка руху.

Просимо киян у період погіршення погодних умов за можливості не користуватися особистими авто. Якщо ж уникнути поїздки неможливо, закликаємо киян бути обережними, пересуваючись містом.

Окрім того, для належної роботи снігоприбиральної техніки закликаємо водіїв не паркувати автомобілі обабіч вулиць та доріг і в заборонених для цього місцях.

Нагадаємо, що служби комунальної корпорації «Київавтодор» працюють у посиленому режимі. Так, наразі на дорогах столиці працюють 395 одиниць снiгоприбиральної та допомiжної технiки та 74 бригади з ручного прибирання КК «Київавтодор». Окрім того, до прибирання снігу наразі залучені 144 трактори ЖЕДів, 80 одиниць техніки КО «Київзеленбуд» та 3600 двірників.

Підприємства «Київавтодору» уважно слідкують за змінами погодних умов та відповідно до актуальної синоптичної ситуації вживають необхідних заходів для безпечного пересування киян і гостей столиці.

kyivcity.gov.ua