Главная > Всі новини > УВАГА! Биті ртутні термометри викидати в контейнер категорично ЗАБОРОНЕНО!

УВАГА! Биті ртутні термометри викидати в контейнер категорично ЗАБОРОНЕНО!

Почастішали ситуації неналежного використання контейнерів для збору небезпечних відходів у складі побутових від населення! 

Працівниками КП “Київкомунсервіс” під час обстеження та вивантаження, в отворах контейнерів виявляються биті термометри та лампи. Що є не допустимим!

В результаті чого потрібно проводити очистку контейнеру та демеркуризацію ртуті, яка може потрапити в контейнер, або на прилеглу територію. Дана послуга потребує значних витрат та коштує понад 2 000 гривень. Пошкоджені термометри та лампи, належним чином не можуть бути передані на утилізацію.

Також постійно трапляються випадки навмисного псування контейнерів (зривають замки та дверцята), викидання звичайного сміття! В даних ситуаціях винуватці завдають шкоди та залишаються без покарання.


Шановні мешканці! Вкотре нагадуємо правила користування контейнерами!

Дані контейнери призначені виключно для збору небезпечних відходів, а саме – відпрацьованих батарейок, непошкоджених термометрів та ламп. На контейнері чітко вказані позначки відповідних отворів для кожного типу відходів. Ртутьвмісні термометри та енергозберігаючі лампи потрібно викидати лише в упаковці, або ж загорнутими у папір, аби уникнути їх пошкодженню.

Світлина від КП "Київкомунсервіс".

У випадку розбиття термометру, необхідно звернутись за телефоном (044) 430-37-13 до оперативного чергового КП «Київська служба порятунку» повідомити про ситуацію або завести розбитий термометр самостійно за адресою служби: вул. Вишгородська, 21. 
Наполегливо просимо дотримуватись правил поведінки та правил безпеки! Не наражайте себе та оточуючих на небезпеку! 
Шануйте себе та працю інших людей!

КП “Київкомунсервіс”

Джерело