Главная > Всі новини > Активісти району > Унікальну виставку «Кожній дитині потрібна родина» презентували в Оболонському районі

Унікальну виставку «Кожній дитині потрібна родина» презентували в Оболонському районі

Люди всиновлюють дітей з двох причин: або не можуть мати власних, або мають багато любові. Тож аби заохотити киян подарувати тепло батьківської оселі дітям, які цього потребують, у ЦНАПі Оболонського району відкрили фотовиставку «Кожній дитині потрібна родина».

Зі та Олександр Гимони рік тому всиновили двох діток. Разом із Міською службою у справах дітей, подружжя протягом кількох місяців спілкувалися із різними хлопчиками та дівчатками – шукали «своїх».

– Забрали одразу двох – братика й сестричку. Зараз їм 8 та 10 років. Тим, хто планує всиновлювати, раджу не просто зважити всі «за» і «проти», а й обов’язково пройти курси для прийомних батьків. Бо кожна дитина – то окремий світ зі своїми травмами та історією. Тож дітей треба любити й приймати такими як вони є, – розповів Олександр Гимон.

У фотопроєкті взяло участь 8 сімей, які загалом виховують 40 дітей. Зокрема, 2 сім’ї представляють два будинки сімейного типу, в яких виховуються 11 й 10 дітей. Бажаючих розповісти свої історії через фото виявилося так багато, що фотосесія тривала протягом двох днів, а готувалися до неї майже два тижні. 

– Чужих дітей не буває – і це правда. Прийомні родини, як ніхто інші, це доводять. Кожній дитині надзвичайно важливо рости у сім’ї, як для психологічного формування, так і для світосприйняття. Тому, готуючи виставку, хотіли нагадати, що, на жаль, не кожна дитина має сім`ю, проте кожна на це заслуговує. І, можливо, ця виставка змотивує киян подарувати тепло родинного затишку сиротам, – зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Протягом 2020 року виставку покажуть у кожному районі столиці, а після її завершення фотографії подарують родинам, що зображені на світлинах.
Фотовиставку в рамках соціальної кампанії «Кожній дитині потрібна родина» організував Центр публічної комунікації та інформації спільно з Київською службою у справах дітей та сім’ї.

vechirniy.kyiv.ua