Главная > Всі новини > Укрзалізниця відновлює колії на кордоні з Румунією

Укрзалізниця відновлює колії на кордоні з Румунією

Голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камишін повідомив про відновлення колій на кордоні з сусідньою Румунією. Наразі вже відкрили дві дільниці Рахів — Берлебаш — держкордон та Тересва — держкордон. Їх сумарна протяжність сягає понад 20 км. Колії були збудовані за 2 місяці.

За словами Камишіна, ці дільниці невдовзі стануть третім та четвертим стиками на кордоні з Румунією. Завдяки цьому можна буде відправляти додаткові 3,5 млн тонн вантажів на рік.

Ба більше, в перспективі ці дві дільниці використовуватимуться й для пасажирських перевезень міжрегіонального сполучення між Ужгородом та Івано-Франківськом і Чернівцями, а також міжнародних маршрутів між українськими та румунськими містами, як зі сторони Ужгорода, так і зі сторони Івано-Франківська та Чернівців. Проте ця ініціатива стане можливою після ремонту частини дільниці з румунського боку.

Наразі ж по дільниці ходитиме приміський дизель-поїзд 6441/6442 Коломия — Рахів — Коломия. Його маршрут вже продовжено до станції Ділове, що на кордоні з Румунією.

#закордон #укрзалізниця