Главная > Все новости > Активисты района > «Укрзалізниця» тестує меню Milk Bar у поїздах: що можна замовити

«Укрзалізниця» тестує меню Milk Bar у поїздах: що можна замовити

«Укрзалізниця» почала тестувати у своїх пасажирських поїздах меню столичної мережі кондитерських Milk Bar. Про це повідомили у пресслужбі перевізника.

Минулого року локацію з десертами та солодощами від Milk Bar відкрили на Центральному залізничному вокзалі Києва. Але на цьому, зазначають в УЗ, співпраця з кондитерами не закінчилась.

Тепер десерти від Milk Bar стануть доступними в поїздах «Укрзалізниці». Поки що спробувати їхні солодощі (шоколадне та арахісове печиво і пряники) можна буде спробувати у поїзді №23/24, що курсує між Києвом та польським Хелмом.

«Солодощі з’явились в рейсах вже від зараз: куштуйте, залишайте свої відгуки — ми обов’язково все прочитаємо», — зазначають в «Укрзалізниці».

Нагадаємо, усі швидкісні поїзди «Інтерсіті+» обладнають Wi-Fi на базі технології Starlink до кінця цього року. «Укрзалізниця» та Мінцифри завершили тестування Starlink на поїзді «Інтерсіті», яке тривало понад 100 днів. Протягом цього періоду інтернет був доступний у середньому на 97% маршруту, а його швидкість сягала 65,7 Мбіт/с.