Главная > Всі новини > Активісти району > “Укрзалізниця” проведе різдвяний ретротур Гайворонською вузькоколійкою

“Укрзалізниця” проведе різдвяний ретротур Гайворонською вузькоколійкою

Фото: unsplash.com

У різдвяний вікенд наприкінці грудня “Укрзалізниця” проведе святковий ретротур 125-річною Гайворонською вузькоколійкою. Про це повідомили у пресслужбі компанії

Подорож відбудеться 24 грудня. На його учасників чекає подорож на ретропотязі, який тягнутиме 70-річний німецький паровоз Гр-280. Під час туру можна буде скуштувати гарячу рибну юшку та куліш зі шкварками на березі Південного Бугу, потрапити на екскурсію до локомотивного депо та ознайомитись з роботою раритетної вузькоколійки.

Також пасажирів розважатимуть культурною програмою від місцевої громади з народними піснями та танцями. Під час туру вони матимуть можливість проїхатися на унікальній автомотрисі ГАЗ-12 “Зім” та взяти участь в інших активностях.

Для участі у ретротурі потрібно заповнити реєстраційну форму та дочекатися електронного листа з детальною інформацією.

Квиток на ретропоїзд в обидва боки коштує 215 грн, його можна придбати у застосунку чи чат-боті “Укрзалізниці” або ж на сайті booking.uz.gov.ua (за запитом Гайворон — Бершадь, Бершадь — Гайворон, поїзд №851/852, дата — 24 грудня) та у касах вокзалів.

Учасники туру зможуть організовано доїхати до Гайворона спецпоїздом з Києва та Вінниці, а потім повернутися ним додому. Поїзд відправлятиметься з Києва 23 грудня о 21:05, а повернення до столиці буде зранку 25 грудня.

Нагадаємо, у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові влаштовують святкову програму “Зустріч зі Святим Миколаєм”.