Главная > Все новости > «Укрзалізниця» опублікувала розклад потягів на 14 березня

«Укрзалізниця» опублікувала розклад потягів на 14 березня

В «Укрзалізниці» повідомили, що продовжують забезпечувати приміські залізничні перевезення.

Напрямки курсування приміських поїздів на 14 березня опублікували на сайті.

Південно – Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Жмеринка  –  Козятин  –  Жмеринка,
  • Жмеринка  –  Рахни  –  Жмеринка,
  • Жмеринка  –  Вапнярка  –  Жмеринка,
  • Жмеринка  –  Могилів – Подільський  –  Жмеринка,
  • Жмеринка  –  Гречани  –  Жмеринка,
  • Хмельницький  –  Підволочиськ  –  Хмельницький,
  • Шепетівка  –  Коростень  –  Шепетівка,
  • Хмельницький  –  Кам’янець – Подільський  –  Хмельницький,
  • Київ  –  Гребінка  –  Київ,
  • Київ  –  Яготин  –  Київ,
  • Фастів  –  Київ  –  Фастів,
  • Біла Церква  –  Київ  –  Біла Церква,
  • Коростень  –  Житомир  –  Коростень,
  • Коростень  –  Вінниця  –  Коростень,
  • Київ – Волинський  –  Бровари,
  • Борщагівка – Техн.  –  Бровари,
  • Київ  –  Бровари  –  Київ,
  • Гребінка  –  Борщагівка – Техн.,
  • Мотовилівка  –  Фастів,
  • Київ  –  Баришівка  –  Київ.

Придніпровська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Запоріжжя  –  Канцерівка  –  Запоріжжя,
  • Дніпро  –  Кам’янське  –  Дніпро,
  • Дніпро  –  П’ятихатки  –  Дніпро,
  • П’ятихатки  –  Кривий Ріг  –  П’ятихатки,
  • Кривий Ріг  –  Апостолове  –  Кривий Ріг,
  • Пятихатки  –  Тимкове  –  Пятихатки,
  • Кривий Ріг – Сорт  –  Кривий Ріг – Гол  –  Кривий Ріг – Сорт,
  • Запоріжжя – Ліве  –  Запоріжжя – 2,
  • Дніпро  –  Кривий Ріг  –  Дніпро,
  • П’ятихатки  –  Рокувата  –  П’ятихатки,
  • Дніпро  –  Чаплине  –  Дніпро,
  • Чаплине  –  Синельникове,
  • Дніпро  –  Межова  –  Дніпро,
  • Чаплине  –  Межова  –  Чаплине,
  • Дніпро  –  Авдіївка  –  Дніпро,
  • Дніпро  –  Лозова  –  Дніпро,
  • Лозова  –  Синельникове,
  • Синельникове  –  Дніпро,
  • Дніпро  –  Запоріжжя,
  • Красноград  –  Дніпро  –  Красноград
  • Апостолове  –  Дніпро – Лоцманське  –  Апостолове,
  • П’ятихатки  –  Терни  –  П’ятихатки,
  • П’ятихатки  –  Червоний Шахтар  –  П’ятихатки,
  • Кривий Ріг  –  Інгулець  –  Кривий Ріг,
  • Нікополь  –  Кривий Ріг  –  Нікополь,
  • Нікополь  –  Тимкове  –  Нікополь,
  • Нікополь  –  Запоріжжя  –  Нікополь,
  • Марганець  –  Нікополь,
  • Запоріжжя  –  Синельниково  –  Запоріжжя.
  • Львівська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Львів  –  Трускавець  –  Львів,
  • Львів  –  Сянки  –  Львів,
  • Львів  –  Ужгород  –  Львів,
  • Ходорів  –  Стрий  –  Ходорів,
  • Мостиська  –  Львів  –  Мостиська,
  • Львів  –  Мостиська  –  Держкордон,
  • Львів  –  Шкло  –  Львів,
  • Стрий  –  Самбір  –  Стрий,
  • Стрий  –  Львів,
  • Львів  –  Лавочне  –  Львів,
  • Львів  –  Мукачево,
  • Мукачево  –  Стрий,
  • Лавочне  –  Мукачево  –  Лавочне,
  • Мукачево  –  Ужгород  –  Сянки та зворотно,
  • Рава – Руська  –  Львів  –  Рава – Руська,
  • Стоянів  –  Львів  –  Стоянів,
  • Сокаль  –  Львів  –  Сокаль,
  • Львів  –  Ходорів  –  Львів,
  • Ланівці  –  Тернопіль  –  Ланівці,
  • Заліщики  –  Тернопіль  –  Заліщики,
  • Ходорів (Підвисоке)  –  Тернопіль  –  Ходорів (Підвисоке),
  • Ковель  –  Ізов  –  Червоноград та зворотно,
  • Ківерці  –  Стоянів  –  Ківерці,
  • Ківерці  –  Радехів  –  Ківерці,
  • Злочів  –  Львів  –  Злочів,
  • Тернопіль  –  Львів  –  Тернопіль,
  • Тернопіль  –  Красне  –  Тернопіль,
  • Рівне  –  Здолбунів  –  Львів та зворотно,
  • Львів  –  Здолбунів  –  Львів,
  • Підволочиськ  –  Тернопіль  –  Підволочиськ,
  • Красне  –  Тернопіль,
  • Сарни  –  Ковель  –  Сарни,
  • Сарни  –  Здолбунів  –  Сарни,
  • Здолбунів  –  Луцьк  –  Ковель та зворотно,
  • Ковель  –  Ягодин  –  Ковель,
  • Здолбунів  –  Красне,
  • Красне  –  Рівне  –  Здолбунів,
  • Івано – Франківськ  –  Ворохта  –  Івано – Франківськ,
  • Івано – Франківськ  –  Рахів  –  Івано – Франківськ,
  • Івано – Франківськ  –  Ходорів  –  Івано – Франківськ,
  • Івано – Франківськ  –  Стрий  –  Івано – Франківськ,
  • Івано – Франківськ  –  Коломия  –  Івано – Франківськ,
  • Коломия  –  Ворохта  –  Коломия,
  • Заліщики  –  Коломия  –  Заліщики,
  • Чернівці  –  Коломия,
  • Дяково  –  Королево  –  Солотвино – 1,
  • Солотвино – 1  –  Королево,
  • Королево  –  Батьово  –  Королево,
  • Чоп  –  Королево,
  • Львів  –  Ужгород  –  Львів,
  • Львів  –  Перемишль  –  Львів,
  • Львів  –  Чоп  –  Львів,
  • Львів  –  Хелм  –  Львів.

Південна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Полтава  –  Крюків  –  Полтава,
  • Полтава  –  Огульці  –  Полтава,
  • Полтава  –  Лозова  –  Полтава,
  • Полтава  –  Кременчук  –  Полтава,
  • Полтава  –  Ромодан  –  Полтава,
  • Полтава  –  Кобеляки  –  Полтава,
  • Харків – Пасажирський  –  Огульці  –  Харків – Пасажирський,
  • Харків – Пасажирський  –  Мерчик  –  Харків – Пасажирський,
  • Мерчик  –  Люботин,
  • Люботин  –  Харків – Пасажирський,
  • Огульці  –  Люботин,
  • Харків – Пасажирський  –  Красноград  –  Харків – Пасажирський,
  • Харків – Пасажирський  –  Лозова  –  Харків – Пасажирський,
  • Харків – Пасажирський  –  Зміїв  –  Харків – Пасажирський.

Донецька залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Лиман  –  Святогірськ  –  Лиман,
  • Лиман  –  Слов‘янськ,
  • Слов‘янськ  –  Костянтинівка,
  • Костянтинівка  –  Близнюки,
  • Близнюки  –  Слов‘янськ,
  • Слов‘янськ  –  Язикове,
  • Язикове  –  Костянтинівка,
  • Костянтинівка  –  Гаврилівка,
  • Гаврилівка  –  Слов‘янськ,
  • Слов‘янськ  –  Святогірськ  –  Слов‘янськ,
  • Слов‘янськ  –  Лиман,
  • Шевченко  –  Лиман  – Шевченко.
  • Одеська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Христинівка – Черкаси – Христинівка (по понеділкам, середам та п‘ятницям),
  • Христинівка – Вапнярка – Христинівка,
  • Гайворон – Вінниця – Гайворон,
  • Гайворон  –  Рудниця  –  Гайворон,
  • Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по вівторкам та четвергам),
  • Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко,
  • Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарним),
  • Миронівка – Знам‘янка – Миронівка,
  • Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко,
  • Одеса – Вапнярка – Одеса,
  • Одеса – Балта – Одеса,
  • Одеса – Роздільна – Одеса,
  • Одеса – Мигаєво,
  • Одеса – Колосівка – Одеса,
  • Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка,
  • Миронівка – Цвіткове – Миронівка,
  • Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка,
  • Помічна – Знам’янка – Помічна.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ опублікувало пам’ятку для українців щодо отримання тимчасового захисту в країнах Євросоюзу. В ній пояснюється, куди звертатися за захистом та які права він дає.

Тимчасовий захист не означає отримання статусу біженця, проте він надає українцям низку прав на території ЄС. Крім того, особи, які отримали тимчасовий захист в ЄС, можуть у будь-який час подати заявку на отримання статусу біженця.

#Укрзализниця