Главная > Все новости > Активисты района > “Укрзалізниця” не скасовуватиме потяги у разі нових блекаутів

“Укрзалізниця” не скасовуватиме потяги у разі нових блекаутів

Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

У випадку нових блекаутів в українській енергосистемі “Укрзалізниця” не буде скасовувати пасажирські поїзди. Про це повідомив голова правління компанії Олександр Камишін агентству “Інтерфакс-Україна”.

Коли 23 листопада через російські обстріли критичної інфраструктури Україні стався частковий блекаут, потяги теж вирушили в дорогу, хоча й частина з них затрималась через знеструмлення.

“Ми не скасовуємо жодного поїзда і ми їдемо. Всі наші вокзали освітлені, на всіх вокзалах є тепло, зв’язок та електроенергія. Так працюватимемо і далі”, — заявив Камишін.

Він додав, що затримки поїздів — це неминучий наслідок будь-якого блекауту. Однак наголосив, що жодного поїзда “Укрзалізниця” не скасує.

За словами Камишіна, блекаут 23 листопада наступного дня призвів до падіння показника дотримання графіка до 37%, однак усі поїзди доїхали до станцій призначення. Так, зі 101 поїзда із запізненням вирушили 46. При цьому у 25 з них затримка була більше години, а середній час затримки склав 4 години 40 хвилин. Прибули із затримкою 64 потягів, зокрема 56 з них — запізнилися на понад годину, а середня затримка була 4 години 26 хвилин.

Нагадаємо, раніше в “Укрзалізниці” повідомили, що у разі потреби готові розгорнути на вокзалах “Фортеці незламності”. Там можна буде зігрітися, отримати невідкладну допомогу, зарядити телефон та під’єднатися до інтернету від Starlink. Для дітей обіцяють облаштувати спеціальні ігрові зони.