Главная > Все новости > «Укрпошта» продасть на eBay 100 тисяч наборів з марками про затонулий корабель

«Укрпошта» продасть на eBay 100 тисяч наборів з марками про затонулий корабель

Фото ілюстративне: t.me/igorsmelyansky

«Укрпошта» планує продати 100 тисяч поштових наборів з марками «Русскій воєнний корабль…всьо!» у своєму онлайн-магазині на eBay — його компанія відкрила ще 25 травня. 

Про це повідомляє пресслужба «Укрпошти». 

Кожен із поштових наборів містить тематичний марковий аркуш номіналом F чи W, конверт та картку. Вартість — 49,95 доларів США, що включає в себе витрати на доставку та благодійний внесок у розмірі 5 доларів. Ці кошти планують надіслати на рахунок «Укрпошти» у благодійному фонді KSE Foundation і згодом спрямувати на одну із благодійних ініціатив: 

  • організацію логістики гуманітарних вантажів;
  • закупку гуманітарної допомоги;
  • відновлення закладів освіти (шкіл та дитсадків).

«Перш за все ці набори розраховані на іноземців, які через високу популярність марок з кораблем хочуть придбати собі пам’ятний символ. Окрім поштових наборів, в онлайн-магазині можна придбати брендовані футболки, світшоти, а також кепки із зображенням легендарної поштової марки — офіційний мерч Укрпошти, який нещодавно з’явився у продажу», — зазначили в компанії. 

Раніше ми розповідали, що платформа eBay зупинила продажі марок «Русскій воєнний корабль…всьо!» від «Укрпошти» через великий ажіотаж.