Главная > Всі новини > “Укрпошта” анонсувала свою нову марку — вона про українську мрію

“Укрпошта” анонсувала свою нову марку — вона про українську мрію

Зображення: facebook.com/ukrposhta

“Укрпошта” повідомила про випуск своєї нової поштової марки під назвою “Українська мрія” — її планують видати вже незабаром.

На марці вирішили надрукувати малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук з Волинської області. Дівчинка створила своє бачення рідної країни для конкурсу “Що для мене Україна?” ще до повномасштабної війни. На своєму малюнку вона зобразила літак-гігант Ан-225 “Мрія”, який під час війни знищили російські окупаційні війська.

“Саме такою дитина бачила нашу країну — яскравою й квітучою. Такою вона і буде! Навіть попри те, що окупантам вдалося зруйнувати найпотужніший у світі літак, який проілюструвала Софійка. Адже мрію у нас не відняти. І про це постійно нагадуватиме історія подій, а вже скоро — і наша поштова марка”, — кажуть в “Укрпошті”.

Нагадаємо, випущена “Укрпоштою” марка “русскій воєнний корабль, іді…” мала шалений успіх серед українців. Люди стояли у величезних чергах, щоб купити свою копію марки. За кілька днів розпродали біля 700 тисяч марок, тоді як загальний тираж складав один мільйон. Врешті решт, “Укрпошта” припинила продаж марок про “русскій воєнний корабль” у відділеннях.