Главная > Все новости > Активисты района > Українці разом з АТБ зібрали 4 тисячі тонн продуктів для військових

Українці разом з АТБ зібрали 4 тисячі тонн продуктів для військових

Війна стала складним випробуванням не тільки для української армії, але й для суспільства загалом. Мільйони громадян наразі економлять електроенергію, що є сил допомагають військовикам крок за кроком наближати нашу перемогу.

Небайдужих до долі України громадян згуртував новий благодійний проєкт “АТБ”. Компанія ще 15 вересня у материнському регіоні – Дніпрі – розпочала масштабну акцію зі збирання продуктової допомоги українським захисникам.

У проєкті можуть взяти участь усі, хто має бажання та (що сьогодні не менш важливо) можливість.

Трохи більше ніж за місяць від початку проєкту на потреби ЗСУ вдалося зібрати близько 4 тонн гарантовано свіжих продуктів харчування. Цей гуманітарний вантаж вже відправлено на передову.

Також для наших захисників, які зараз перебувають у найгарячіших точках, було сформовано та передано 3 тисячі додаткових продовольчих наборів.

Нагадаємо, що це не перша благодійна ініціатива “АТБ”. Загальна сума гуманітарної допомоги від лідера вітчизняного ритейлу військовим і цивільним вже перевищила 200 мільйонів гривень.

Крім того, магазини “АТБ” одними з перших відновили роботу на деокупованих територіях Київщини, Сумщини, Харківщини. Як ми писали раніше у Куп’янську компанія зібрала та безоплатно передала тисячу продуктових наборів. До кожного з таких благодійних пакетів увійшли найнеобхідніші продукти (макарони, консерви, чай, кава, цукор, вода очищена, олія, крупи, солодощі) та товари першої необхідності.

Разом із цим в “АТБ” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) запустили національний благодійний проєкт “Брайти”. Його мета — збір коштів на створення першого в Україні реабілітаційного центру, де проходитимуть лікування діти, які отримали важкі осколкові та вибухові поранення. Протягом лише місяця було зібрано 20 млн грн.

#АТБ   #гуманітарна допомога