Главная > Все новости > Українці на Паралімпіаді-2022 здобули вже 25 нагород

Українці на Паралімпіаді-2022 здобули вже 25 нагород

У Міністерстві соціальної політики України повідомили, що українські спортсмени вже вибороли 25 нагород на Паралімпіаді-2022 у Пекіні.

Шість медалей, з них три золоті, приніс Україні сьомий день зимових Паралімпійських ігор у Пекіні. Вони були здобуті в різних класах біатлонних гонок на 12,5 км.

Оксана Шишкова виборює вже своє третє золото і загалом п’яту нагороду на цій Паралімпіаді.

Повний комплект медалей вже зібрала у Пекіні-2022 Людмила Ляшенко (клас стоячі), яка до срібла на 6 км та бронзи на 10 км, сьогодні додала золото!

Одразу двоє українців зійшли на п’єдестал серед учасників з порушенням зору. Перемогу святкував Олександр Казік (клас B1, гайд Сергій Кучерявий), друге місце тут посів Віталій Лук’яненко (клас B3, гайд Борис Бабар), в активі якого вже є два золота Пекіна-2022.

Віцечемпіоном Паралімпіади став Тарас Радь (клас сидячі LW12). Бронзу серед учасників з ураженням опорно-рухового апарату оформив Григорій Вовчинський (LW, здобувши таким чином вже четверту свою нагороду на цій Паралімпіаді.

Загалом у скарбничці національної збірної України вже 25 нагород: 9 золотих, 10 срібних, 6 бронзових на Паралімпіаді-2022.