Главная > Всі новини > Активісти району > Українці матимуть інтернет протягом 10-12 годин після відключень світла — Мінцифри

Українці матимуть інтернет протягом 10-12 годин після відключень світла — Мінцифри

Фото: unsplash

Українським інтернет-провайдерам передали 172 батареї SBL задля підтримки мережі за відсутності світла. Батареї отримали 29 провайдерів з Харківської, Донецької, Київської, Житомирської, Чернігівської та Сумської областей.

Про це повідомили представники Міністерства цифрової трансформації України у Telegram.

Мінцифра спільно з eQualitie передали провайдерам 172 батареї SBL. Це допоможе їм живити інтернет-мережі, поки немає електрики, а людям — бути на зв’язку з рідними та знати останні новини.

Батареї направили в ті регіони, які мають найбільші проблеми зі зв’язком через відключення світла. Наголошується, що це дасть змогу не втрачати інтернет протягом 10-12 годин після відключень електроенергії. 

Благодійний проєкт здійснили завдяки канадській технологічній організації eQualitie, DEPS та Асоціації “Правовласників та постачальників контенту”.

Раніше ми писали, що “Укртелеком” може забезпечити інтернетом навіть в умовах тимчасової відсутності електроенергії. Як підключити — читайте тут.