Главная > Все новости > Активисты района > Український тренер зі стрибків у висоту отримав міжнародну нагороду

Український тренер зі стрибків у висоту отримав міжнародну нагороду

Фото: sustainhealth.fit

Геннадій Зуєв, український тренер зі стрибків у висоту, отримав нагороду Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій за тренерські досягнення. Він та його спортсмени провели під російською окупацією близько п’яти тижнів.

Український тренер зі стрибків у висоту отримав нагороду за тренерські досягнення.Попри війну Зуєв продовжував тренувати стрибуна у висоту Андрія Проценка, з яким працював, коли спортсмену було ще 13 років. Плідна та важка робота мала успіх — у 2022 році 34-річний Андрій Проценко здобув бронзу на Чемпіонаті світу з легкої атлетики в Орегоні, а також бронзу на Чемпіонаті Європи в Мюнхені.

«Ми намагалися підтримувати себе у формі, оскільки розуміли, що єдине, що ми можемо зробити, це продовжувати рутинну роботу, прагнучи якомога краще підготуватися до міжнародних змагань», — зауважив український тренер.

Геннадій каже, що було важко навіть думати про тренування та змагання, тому бронзова медаль світу для них з Андрієм не менше золота, особливо з огляду на те, що йому довелося подолати на шляху, щоб її отримати.

        View this post on Instagram                      

A post shared by World Athletics (@worldathletics)

Раніше ми писали, що український кіберспортсмен Олександр Костилєв (s1mple), що представляє команду NaVi, отримав звання найкращого гравця останнього десятиліття у Counter-Strike: Global Offensive за версією кіберспортивної ліги Electronic Sports League.