Главная > Всі новини > Активісти району > Український метал підходить для тризуба на Батьківщині-матері: “Запоріжсталь” не згодна з висновками Мінкульту

Український метал підходить для тризуба на Батьківщині-матері: “Запоріжсталь” не згодна з висновками Мінкульту

На “Запоріжсталі” впевнені у відповідності їхнього металу для виготовлення тризуба на щиті “Батьківщини-матері”.

Про це йдеться в офіційній заяві металургійного комбінату.

У підприємстві назвали висновки Мінкульту щодо якості української сталі упередженими та безпідставними.

“Розуміючи всю важливість проєкту, ми продовжимо виконувати усі взяті на себе зобов’язання у якості партнера виготовлення нового тризуба. “Запоріжсталь” на запит Міністерства культури та інформаційної політики України безкоштовно надав всю сталь для виготовлення герба та сплатив за розробку проєкту заміни радянського символу”, — зазначили в компанії.

Там наголосили, що готові провести незалежну експертизу щодо якості сталі з “Запоріжсталі”. У комбінаті наголошують, що підрядник не висував жодних претензій чи актів дефектовки щодо наданої сталі. Проте місяць по тому виробник дізнався із заяви Мінкульту, що український метал не підходить для використання у проєкті реконструкції монумента в Києві.

Нагадаємо, 25 липня в Міністерстві культури та інформаційної політики повідомили, що тризуб для “Батьківщини-Матері” виготовлятимуть виключно з європейської сталі, оскільки українська виявилася з дефектами.

#Батьківщина-мати #Мінкульт #тризуб #запоріжсталь