Главная > Все новости > Українські жінки-військовослужбовці стали фігурками LEGO

Українські жінки-військовослужбовці стали фігурками LEGO

Фото: twitter.com/AndrewBecraft

Українські жінки-військовослужбовці стали прообразами фігурок LEGO version від компанії The Brothers Brick, яка розроблює історично достовірні колекції на військову тематику. Про це повідомила доброволець Аліна Михайлова, що стала однією з моделей для фігурок.

Крім неї свої мініатюрні LEGO-версії також отримали парамедикиня 93-ї ОМБр “Холодний яр” Анна Архіпова та парамедикиня Катерина Галушка.

Фігурка військової з Lego

Фігурки зроблені з комбінації готових елементів конструктора та кастомно надрукованих деталей. Їх створив засновник The Brothers Brick та головний редактор сайту їхнього сайту, присвяченого новинам про LEGO, Ендрю Бікрафт. 

Фігурка військової з Lego

Бікрафт зазначив, що він глибоко поважає бойових медиків та інших людей, що заращ борються проти російського фашизму, адже його дідусь був медиком під час Другої світової війни. Раніше він також створив фігурки військових ЗСУ.

Фігурка військових ЗСУ з Lego

Фігурка військових ЗСУ з Lego

В березні цього року ритейлер Lego Citizen Brick зібрав та передав гроші людям, що постраждали від російського вторгнення в Україну. Було зібрано понад 16 тисяч доларів після продажу лімітованих фігурок з президентом України Володимиром Зеленським та коктейлів Молотова.