Главная > Всі новини > Активісти району > Українські війська офіційно увійшли до Херсону — ГУР

Українські війська офіційно увійшли до Херсону — ГУР

Українські війська увійшли до міста Херсон та повертають його під контроль України після відступу основного угруповання окупаційних військ рф з міста. Цю інформацію офіційно підтвердило Головне управління розвідки Міноборони. 

Там звернулися до російських військовослужбовців, які ще можуть залишатися у Херсоні, із закликом здаватися та не чинити опір ЗСУ.

“Ваші командири закликають вас переодягатися у цивільний одяг та намагатися самостійно тікати з Херсона. Очевидно, це вам не вдасться. Херсон повертається під контроль України, до міста заходять частини ЗСУ. Шляхи відступу російських окупантів — під вогневим контролем української армії. Будь-які спроби протидіяти Збройним силам України буде припинено. Кожен російський військовослужбовець, який чинитиме опір, буде знищений. Ви маєте єдиний шанс уникнути загибелі — негайно здатися в полон”, — заявили у ГУР.

У разі добровольної здачі у полон російським солдатам гарантують збереження життя та дотримання Женевських конвенцій щодо поводження з військовополоненими. 

Відзначимо, що у місцевих Telegram-каналах Херсону вже з’явилися велика кількість фото та відео бійців ЗСУ на вулицях міста та місцевих мешканців, які їх зустрічають.

А “Укрпошта” вже анонсувала випуск марки “Херсон — це Україна” на честь звільнення міста від російьских окупантів.