Главная > Всі новини > Українські крафтові виробники можуть отримати по 1000 доларів на підтримку своїх брендів

Українські крафтові виробники можуть отримати по 1000 доларів на підтримку своїх брендів

Фото: Andrea Piacquadio / Pexels

Малі українські виробництва можуть, які готові залишатися в Україні та продовжувати діяльність, зможуть отримати по 1000 доларів допомоги під час війни. Про це розповіло Міністерство цифрової трансформації України. 

Проект Made in UA Support Project запустила “Укрпошта”, ГО TechBureau та Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” за підтримки Мінцифри. Він розрахований на 100 українських крафтових виробників, які загалом зможуть отримати 100 тисяч доларів допомоги. Ці гроші компанії зможуть направити на підтримку своїх брендів. 

Зокрема, йдеться про будь-які цілі виробника: маркетинг, покращення презентації товарів, представлених у магазині, логістику, виробництво і т.д. Взяти участь у проекті можуть крафтові виробники фізичних товарів, наприклад, декору для дому, одягу, меблів, іграшок тощо. Йдеться про юридичних осіб: ФОП 2 та 3 групи або ТОВ. Ці підприємства мають бути розташовані в Україні та залишатися на території держави. 

Заявку на участь у проекті можна подати за посиланням до 10 травня. Перелік компаній, які отримають допомогу, опублікують 24 травня на сайті проекту.