Главная > Всі новини > Активісти району > Українська стрічку “Ти мене любиш?” покажуть на Berlinale-2023

Українська стрічку “Ти мене любиш?” покажуть на Berlinale-2023

Ігровий повнометражний фільм “Ти мене любиш?” режисерки Тоні Ноябрьової покажуть на міжнародному кінофестивалі Berlinale-2023 у Берліні. 

Про це повідомило Державне агентство з питань кіно.

Транслюватимуть стрічку у межах програми Panorama, до якої зазвичай відбирають нестандартні фільми, а вручення головного призу відбувається за рішенням глядацького журі. 

Сюжет “Ти мене любиш?” розповідає про дорослішання 17-річної дівчини Кіри, яке припадає саме на період напередодні падіння СРСР.

“Це особиста історія мого дорослішання та становлення покоління. Це моя пісня про прощання з дитячими ілюзіями й про відчайдушні пошуки кохання. Я хотіла, щоб аудиторія фізично відчула, як наше минуле вислизає, немов пісок крізь пальці. Моя Кіра – символ мого покоління, першого покоління незалежної України”, — розповіла режисерка фільму.

Зйомки відбувалися в Україні. Прем’єра запланована на 2023 рік.

До Берлінале стрічка була представлена у секції Work in progress Каннського та Стокгольмського кінофестивалів на майданчиках Tallin Black Nights та Ukraine Now, які представляли сучасне українське кіно.

Нагадаємо, інший український короткометражний фільм під назвою It’s a Date (“Це побачення”) увійшов до конкурсної програми щорічного кінофестивалю Berlinale.