Главная > Всі новини > Активісти району > Українка перемогла на Чемпіонаті світу з підводних видів спорту

Українка перемогла на Чемпіонаті світу з підводних видів спорту

Фото: instagram.com/sadurskaterina

Українська фридайверка Катерина Садурська зайняла перше місце на Чемпіонаті світу з підводних видів спорту і встановила рекорд України, занурившись на глибину 92 метри.

Про це спортсменка розповіла на своїй сторінці в Instagram.

“92 м FIM — новий абсолютний національний рекорд України! Моє найглибше занурення! І найважче! Я розповім про це пізніше. А поки що хочу присвятити цю перемогу всім українцям, моїй прекрасній, талановитій країні! Ми можемо робити неможливе, — написала Садурська.

Українка взяла золоту медаль у дисципліні вільне занурення. У ній спортсмени пірнають без допомоги ласт, спускаючись углиб за допомогою мотузки. 

Чемпіонату світу з підводних видів спорту триває у турецькому Каші до 8 жовтня.

Напередодні Садурська стала переможцем Кубка світу з фрідайвінгу Kas Baska freediving World Cup. Там українка здійснила занурення глибиною 90 метрів.

фридайверка Катерина Садурськафридайверка Катерина Садурськафридайверка Катерина Садурськафридайверка Катерина Садурська

Нагадаємо, що наприкінці серпня українська тенісистка Дарія Снігур сенсаційно виграла у першому матчі в основі US Open. Вона обіграла румунку Симону Халеп, яка посідає сьоме місце у рейтингу WTA.