Главная > Всі новини > Активісти району > Українець створив діораму, присвячену евакуації мешканців Ірпеня: фото

Українець створив діораму, присвячену евакуації мешканців Ірпеня: фото

Український митець Артур Садиков створив діораму “Ірпінь”, яку присвятив першим дням повномасштабного вторгнення росії в Україну, а саме — евакуації мешканців Ірпеня та Приірпіння через зруйнований міст.

Моделіста з Нікополя на створення скульптури надихнули світлини, які побачив весь світ: розбомблений міст, люди, які намагаються вибратися з пастки, діти та тварини, яких несуть українські військові на руках тощо.

“Над діорамою “Ірпінь” довелося працювати щовечора протягом місяця. Хотілося відтворити події першого дня повномасштабного вторгнення: коли люди евакуювалися через зруйнований міст, як їм допомагали військові та поліціянти. Як люди рятували тварин, залишали автомобілі, кидали валізи… Все це я постарався передати у своїй роботі”, — зазначив автор художнього витвору.

Усі фігурки розмальовані вручну. Масштаб діорами 1:35. У митця ще багато планів на майбутнє. Артур Садиков раніше створював мініатюри на тему Stalker, але останнім часом розробляє проєкти, які присвячує незламним містам України.

Раніше ми писали, що на стінах цегляного паркану в Ірпені облаштовують Літературний провулок зі стінописами українських письменників.