Главная > Все новости > Україна проводитиме Євробачення 2023 на своїй території — Ткаченко

Україна проводитиме Євробачення 2023 на своїй території — Ткаченко

Фото: eurovision.tv

Євробачення в наступному році буде проходити на території України. Прр це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в ефірі національного телемарафону, передає «Радіо Свобода».

Голова Мінкульту нагадав, що Україна вже двічі приймала Євробачення, і місце його проведення завжди було предметом для дискусії. Однак обидва рази конкурс в результаті відбувався в Києві.

«Я думаю, що не оминути нам її (дискусії – ред.) і зараз. Але я думаю, що важливо зосередитися на тому, що по-перше, сам конкурс буде в Україні. Тому що хтось вже починає говорити «а давайте шукати запасні майданчики» – ні, це 100%. Де саме – у відбудованому Маріуполі чи в іншому місті, думаю, колеги будуть радитися, тому що суспільство в нас толерантне», – сказав Ткаченко.

Він додав, що питання конкретного місця проведення пісенного конкурсу будуть обговорювати найближчим часом.

Нагадаємо, український гурт Kalush Orchestra переміг Євробаченні 2022, що проходило в італійському Турині. Після свого виступу фронтмен гурту Олег Псюк звернувся до світу із закликом врятувати Маріуполь. Представники Євробачення заявили, що цей заклик вважається гуманітарним, а не політичним, а отже Kalush Orchestra не порушили правила конкурсу.

Відзначимо, що за правилами наступне Євробачення має приймати країна-переможець. Тобто, Україна. Однак через російське вторгнення деякі коментатори в соцмережах припустили, що конкурс наступного року безпечніше буде проводити в іншій країні. Водночас мер Києва Віталій Кличко вже заявив, що столиця готова знову провести пісенний конкурс.