Главная > Всі новини > Активісти району > Uber буде безоплатно відвозити лікарів на роботу та додому

Uber буде безоплатно відвозити лікарів на роботу та додому

Сервіс виклику авто Uber запустив тримісячну ініціативу, в рамках якої українських лікарів будуть безкоштовно відвозити на роботу та з роботи. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я. 

Скористатися безоплатними поїздками лікарі зможуть, використовуючи промокоди. Один промокод дає можливість скористатися безоплатними поїздками до 30 разів на місяць. 

Загалом ініціатива охопить працівників більш як 300 медичних закладів у 14 містах України, де працює Uber. Серед них: Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса, Житомир, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Черкаси, Ужгород, Чернівці, Рівне та Кропивницький. 

“Сказати, що це доречно — не сказати нічого, бо всі ми знаємо, які зараз трапляються проблеми з громадським транспортом, а це саме той випадок, коли не поїхати на роботу просто неможливо!”, — кажуть у МОЗ.

Там додали, що безоплатними поїздками Uber скористалися вже понад 3000 лікарів. 

Нагадаємо, раніше мер столиці Віталій Кличко повідомив, що проїзд у наземному транспорті Києва у разі блекауту буде безкоштовним. При уьомк рух поїздів метрополітену буде призупинений, а підземні станції працюватимуть як укриття.