Главная > Все новости > Анонсы > У вересні на Оболонській набережній відбудеться Клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон»

У вересні на Оболонській набережній відбудеться Клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон»

Із 9 до 15 вересня у Києві відбудеться Клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон» на Оболонській набережній (Оболонській набережній, 22) та прилеглій до неї акваторії водного стадіону. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 1434.

Головною метою заходу є розвиток фізичної культури і спорту в місті Києві; посилення пропаганди здорового способу життя; фізичного та духовного розвитку населення.

Відповідальність за підготовку та проведення заходу несе громадська організація «Федерація України з веслування на човнах «Дракон».

Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення чемпіонату, здійснюватиметься із 08:00 8 вересня до 19:00 9 вересня, демонтаж – із 19:00 15 вересня до 20:00 16 вересня на Оболонській набережній.

Під час проведення заходу буде забезпечено публічну безпеку і порядок, чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, а також  пожежно-рятувальної техніки.

Деталі за посиланням: http://kyivdragon2019.org/.

Джерело