Главная > Все новости > Анонсы > У травні почнеться капітальний ремонт проспекту Степана Бандери

У травні почнеться капітальний ремонт проспекту Степана Бандери

У Києві на початку травня має стартувати капітальний ремонт проспекту Бандери. Його планують провести від вулиці Олени Теліги до транспортної розв’язки Північного мосту.

Роботи виконуватимуть поетапно до кінця листопада 2020 року. Про це йдеться в плані-графіку ремонтних робіт, що додано до договору «Київавтодору» з підрядною організацією — виконавцем «Автомагістраль Південь». Цей договір було укладено 4 вересня 2018 року.

Планується вже на початку травня перевести контактну мережу тролейбусів у тимчасове положення для руху, а потім, у 2020 році, поетапно коригувати маршрути комунального транспорту проспектом в залежності від етапу виконання робіт.

Дорожні роботи за договором мають розпочатися у другій декаді травня й триватимуть до кінця жовтня 2020 року. Восени наступного року знадобиться до двох місяців на нанесення дорожньої розмітки, встановлення нової системи освітлення, павільйонів очікування громадського транспорту.

Під час будівельного сезону у нинішньому році, крім повної заміни дорожнього полотна з його підсиленням, змінюватимуть дощову каналізацію та пішохідні тротуари. А потім встановлюватимуть і нове бар’єрне огородження.

Нагадаємо: проспект Степана Бандери починається від вулиці Семена Скляренка і пролягає до Північного мосту. Його довжина 4,5 кілометри. Усі роботи (з освітленням) коштуватимуть місту 629 мільйонів гривень.