Главная > Всі новини > Активісти району > У Святошинському районі відремонтували дорогу зі збитками у пів мільйона гривень

У Святошинському районі відремонтували дорогу зі збитками у пів мільйона гривень

У Києві правоохоронці повідомили про підозру в службовій недбалості з тяжкими наслідками головному інженеру КП “ШЕУ Святошинського району”. Йому інкримінують проведення робіт по ремонту дороги на замовлення приватного підприємства, оплату за які комунальне підприємство не отримало.

Допис про це з’явився на Facebook-сторінці Київської міської прокуратури.

“За даними слідства, посадовець прийняв рішення про виконання робіт з ремонту асфальтового покриття на замовлення приватного підприємства на суму понад 500 тис. гривень”, – йдеться в повідомленні.

Проте, внаслідок неналежної організації договірної та, надалі, претензійної роботи, виконання вказаних робіт залишилося неоплаченим.

Наразі головному інженеру КП “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району м. Києва” повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Раніше ми писали, що у Києві виявили збитковий ремонт пошкоджених внаслідок російських обстрілів будинків, а в області — дитсадків.