Главная > Все новости > У столиці спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 12,3%

У столиці спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 12,3%

У столиці спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 12,3%, яке відбулося за рахунок дорослого та дитячого населення. Так, дітей захворіло – 7 769 осіб (зниження на 11%), дорослих – 4 661 особа (зниження на 14,2%). Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Загалом, за його словами, інтенсивність епідемічного процесу перебуває на рівні, характерному для цього періоду року. За 8-й тиждень 2019 року зареєстровано 12 430 хворих на грип та ГРВІ. Показник захворюваності на грип та ГРВІ складав 419,5 та є нижчим епідемічного порогу на 51%.

«У структурі захворюваності діти становлять 62,5%, а на попередньому тижні – 62%. Серед школярів захворюваність знизилась на 5,5%: 3 386 випадків, що становить 46,1% від загальної кількості захворілих дітей і 28,8% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою», – розповів Микола Поворозник.

Він зазначив, що до медичних закладів за 8-й тиждень госпіталізовано 145 осіб, із них 129 – діти.

«Із початку епідемічного сезону – 1 жовтня 2018 року – у щеплювальних кабінетах приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакцинацією проти грипу охоплено 35 005 осіб, із них 9 288 – діти», – додав Микола Поворозник.

Він окремо зазначив, що за інформацією Департаменту освіти і науки, наразі у Києві призупинено освітній процес у 24 школах.

«Зокрема, навчання призупинено повністю у 7 ЗЗСО, а частково – у 17 ЗЗСО», – уточнив Микола Поворозник.

Так, за його словами, освітній процес призупинено:

Голосіївський район – 4 ЗЗСО (частково);

Деснянський район – усього 3 ЗЗСО з них: 1 –повністю, 2 – частково;

Дніпровський район – усього 3 ЗЗСО, з них: 1 – повністю, 2 – частково;

Оболонський район – усього 2 ЗЗСО, з них: 1 – повністю, 1 – частково;

Печерський район – усього 1 ЗЗСО (повністю);

Подільський район – усього 2 ЗЗСО, із них: 1 – повністю, 1 – частково;

Святошинський район – усього 5 ЗЗО (частково);

Солом’янський район – усього 4 ЗЗСО із них: 2 – повністю, 2 – частково.

Нагадаємо, що керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ. Таке рішення на початку поточного року прийняла постійна комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.


Джерело: КМДА