Главная > Всі новини > Активісти району > У столичному ботсаду пройде благодійна виставка-ярмарок: подробиці

У столичному ботсаду пройде благодійна виставка-ярмарок: подробиці

23-24 грудня в Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України відбудеться благодійна виставка-ярмарок “Різдвяний вернісаж у Ботанічному саду”.

Про це повідомляють на сайті Національної академії наук України.Під час заходу відвідувачі зможуть продегустувати різноманітні напої, джеми, сухофрукти та десерти.

Також, можна буде придбати екзотичні рослини та насінний матеріал: тропічних, квітниково-декоративних, овочевих, лікарських, пряно-ароматичних, ефіроносних, технічних, медоносних та ін.На ярмарку презентуватимуть оригінальну продукцію з різних видів нових і нетрадиційних плодових культур, пряних, ефіроносних і лікарських трав (фіточаї, приправи та настоянки).

У “Вернісажі” братимуть участь Фундація Жінок Пасічниць України, які представлять продукцію бджільництва її можна буде дегустувати та придбати.Під час роботи виставки організують круглі столи, де можна отримати консультацію фахівців з вирощування, догляду та використання екзотичних рослин.

Заплановані екскурсії до “Великої купольної оранжереї” та в колекцію хвойних рослин і майстер-клас з виготовлення різдвяних віночків.

На ярмарку презентують ботанічні ілюстрації наукової співробітниці Саду Наталії Кушнір, що з науковою точністю відображають деталі, форми а також різноманітні кольорові відтінки рослин.

Як зазначають на сайті, значну частину коштів зароблених на заході передадуть на потреби Збройних Сил України. 

“Наш Київ” вже писав, що у Києві відкрилась виставка розмальованих боєприпасів військових з росії.